چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
خانه / اخبار مذهبی / حقایق جالب و جدید از حیات بعد از مرگ

حقایق جالب و جدید از حیات بعد از مرگ

حقایق جالب و جدید از حیات بعد از مرگ

حقایق جالب و جدید از حیات بعد از مرگ
حقایق جالب و جدید از حیات بعد از مرگ

حقایق جالب و جدید از حیات بعد از مرگ / تحقیقی کنجکاوانه که در مورد حیات بعد از مرگ از اتفاقات جالبی خبر میدهد … امیدواریم با کشف رازهای جدید عمیق تر به حیات پس از مرگ فکر کنید . پورتال خبری آبی پوشان گزارش میدهد …

“ساینس مگزین”، تحقیقات جدید نشان می دهد که ژن های حیوانی حتی چند روز بعد از مرگ جسم در بدن زنده هستند. حتی بعضی از ژن ها، برای مثال آن ژن ها که به ایجاد جنین کمک می کنند، و یا آنها که به سرطان مربوط می شوند، بعد از مرگ فعالیت بیشتری پیدا می کنند.

این تحقیقات می تواند به تلاش ها در مبارزه با سرطان کمک کند، و زمان دقیق مرگ قربانیان جنایت را تعیین کند.

پرفسور پیتر نوبل، استاد دانشگاه واشنگتن آمریکا به مجله ساینس مگزین گفت: “این تحقیقی کنجکاوانه در تحولات بعد از مرگ است.”

او افزود: “ما احتمالا با مطالعه مرگ اطلاعات زیادی در باره زندگی بدست خواهیم آورد.”

محققان در این تجربه علمی بیش از ۱۰۰۰ ژن در موش و ماهی زبرا و پس از مرگ آنها را مورد مطالعه قرار دادند. تحولات ژن ها بعد از ۴ روز پس از مرگ ماهی ها و ۲ روز بعد از مرگ موشها بررسی شده است.

پروفسور نوبل گفت: “تصور عام در باره مرگ، همانند یک خودروی در حال حرکت است که بنزین آن تمام می شود، و بعد از مدتی از حرکت باز می ایستد.”

او گفت در اینجا دیگر کسی انتظار ندارد که بعد از دو ساعت برف پاکن این خودرو ناگهان بکار بیافتد، و یا بوق آن به صدا درآید.

در حالیکه تحقیقات جدید نشان می دهد که بعضی از ژن های موجودات زنده، بعد از مرگ آنها تا مدتها به فعالیت خود ادامه می دهند.

با تشکر 

https://news.abipooshan.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.