خانه / اخبار اقتصادی / جرایم معوق بدهکاران به شرکت لیزینگ‌ ملی بخشیده می شود

جرایم معوق بدهکاران به شرکت لیزینگ‌ ملی بخشیده می شود

حامد کارگر سامانی مدیرعامل شرکت لیزینگ سرمایه‌گذاری ملی از اجرای طرح بخشودگی جرایم معوق بدهکاران به لیزینگ‌ها خبر داد و گفت: طرح بخشودگی جرایم معوق بدهکاران به لیزینگ گسترش سرمایه گذاری ملی از ٢٢ بهمن‌ماه تا عید نوروز اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: اجرای این طرح فرصت مناسبی است برای آن دسته از مشتریان محترم که توان بازپرداخت جرایم معوق خود را ندارند و در این فاصله با پرداخت اصل بدهی‌های معوق خود از بخشودگی مربوط به جریمه‌های اعمال شده، بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل شرکت لیزینگ سرمایه گذاری ملی با اشاره به اینکه این طرح در راستای سیاست‌های اقتصادی دولت  و متناسب با دستورات و بخشنامه‌های بانک مرکزی اجرا می‌شود، اظهار کرد: با اجرای این طرح در سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل، منابع جدیدی برای شرکت لیزینگ ما ایجاد خواهد شد که توان ارائه تسهیلات به بخش تولید داخلی و فعالان صنعتی را در سال جدید از سوی این شرکت افزایش خواهد داد.

سامانی همچنین گفت: مشتریان محترم برای پیگیری بخشودگی جرایم و پرداخت بدهی معوق خود می توانند از ٢٢ بهمن‌ماه تا عید نوروز به این شرکت مراجعه کنند.

لیزینگ گسترش سرمایه گذاری ملی واقع در خیابان سهروردی، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عربعلی، کوچه ششم، پلاک ۴۸ مراجعه و یا با شماره‌های ۸۸۵۰۵۹۲۳ و ۸۸۵۰۵۹۰۱ تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.