سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
خانه / گزارش تصویری / آموزش درست کردن سوسک کش خانگی

آموزش درست کردن سوسک کش خانگی

آموزش درست کردن سوسک کش خانگی

از بین بردن سوسک
از بین بردن سوسک

پورتال خبری آبی پوشان :

معمولا سوسک ها یکی از مقاوم ترین موجودات موذی هستند که خیلی راحت نمیشه از شرشون خلاص شد . موجوداتی که میتوانند بدون سر زندگی کنند و موجوداتی که بازماندگان  بمباران اتمی هستند . در این مقاله قصد داریم به شما یک فرمول ساده اما کشنده رو آموزش دهیم تا شما بتوانید سوسک های مقاوم رو از پای درآورید . حمام و دستشویی خود را با این فرمول برای همیشه از شر سوسک ها نجات دهید . با ما همراه باشید با مشروح خبر …

مبارزه با سوسک‌ها در خانه و یا محل کار اصلا ساده نیست و اگر دست خالی به جنگ با آن‌ها بروید، به احتمال فراوان دست خالی باز خواهید گشت.
در ادامه قصد داریم تا موثرترین روش درمانی برای خلاص شدن از شر سوسک‌ها را به شما معرفی کنیم تا از جنگ با آن‌ها پیروز بیرون آیید. این ترکیب از مواد خاصی تشکیل نشده، اما موثر است.
مواد لازم:

۷۰ گرم اسید بوریک صد درصد خالص
تخم مرغ
شکر
یک عدد کاسه و چنگال
طرز تهیه:

تخم‌مرغ‌ها را به مدت ۱۲ تا ۱۵ دقیقه در آب جوشانده و سپس پوستشان را جدا کنید. مراقب داغ بودن تخم مرغ‌ها باشید! حال زرده تخم‌مرغ‌ها را جدا کرده و در ظرف دیگری قرار دهید. شما با سفیده تخم مرغ‌ها اصلا کاری ندارید و می‌توانید آن‌ها را کنار بگذارید. در مرحله بعد، ابتدا اسید بوریک را به زرده تخم‌مرغ‌ها و سپس بین نصف تا یک فنجان شکر به آن اضافه کنید. ترکیب باید شکل خمیری به خود بگیرد.

شما می‌توانید به ترکیب فوق دست بزنید اما به هیچ وجه آن‌ها را حتی مزه هم نکنید. در مرحله بعد، خمیر را تکه تکه کرده و آن‌ها را گرد کنید و در جاهای مختلف خانه قرار دهید. کمدها و کابینت‌ها را هرگز فراموش نکنید. حمام و دستشویی هم از جمله مکان‌ها محبوب سوسک‌ها هستند.

سپس کمی صبر کنید تا سلاحتان موثر واقع شود. چند روز بعد متوجه وجود سوسک‌های مرده در اطراف خانه‌تان خواهید شد.

با تشکر

https://news.abipooshan.ir

یک دیدگاه

  1. تشکر آموزش خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *